Vatandaş isyan ediyor, belediye bunu görmüyor!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin geçen yıl Nisan ayında hizmete açtığı İzmit Kandıra Sapağı bölgesindeki Muhsin Yazıcıoğlu Yaya Köprüsü’nün asansörleri yaklaşık 10 gündür çalışmıyor. Yaşlılar ve engelliler belediye yöneticilerinin kulaklarını çınlatıyorlar.
15-05-2018

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu seçim startı verildiği günden bu yana ilçe ilçe geziyor. Ve söylemleri de Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi üzerine kurulu. Başkan çatır çatır siyaset yapıyor. 
 
Belediye başkanları daha çok kendi bölgelerindeki sorunlarla ilgilenmeli, siyaseti siyasetçilere bırakmalı diye düşünenler olabilir. Fakat Karaosmanoğlu’nun onlar gibi düşünmüyor. Bu kendi bileceği bir iş, siyasette yapsın. Lakin görünen o ki hizmette aksamalar var. 
 
Galiba bütün belediye personelleri de seçimlere odaklandı. Onlarda görmüyorlar. Kandıra Sapağı bölgesinde yer alan Muhsin Yazıcıoğlu Yaya Köprüsü’nün asansörleri arızalı ve 10 gündür çalışmıyor. Onarmak için de ne gelen, ne de giden var. 
 
Özellikle yaşlılar ve engelliler isyan ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin AKP’li yöneticilerinin kulaklarını çınlatıyorlar. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin en kısa zamanda hemen harekete geçerek vatandaşın bu mağduriyetini ortadan kaldırmaları gerekiyor.