Maksimum Performans İçin Nike Hypervenom Serisi
Nike Hypervenom futbol ayakkabıları farklı hava koşullarına ve farklı zemin yapılarına uygun olan geniş bir ürün yelpazesi ile futbolseverlerin beğenisine sunuluyor.
22-06-2018

Amatör ya da profesyonel olarak futbol oynayan herkesin ortak bir amacı bulunuyor: her zaman en iyi performansı sergilemek. İster sokakta, ister halı sahada isterse de profesyonel futbol sahalarında futbol oynayan herkesin bu ortak amacına yönelik olarak, dünyanın lider spor giyim markaları arasında yer alan Nike en iyi performansınızı sergilemenize yardımcı olacak NikeHypervenom serisini geliştiriyor. Nike'nin yenilikçi teknolojileri ile geliştirilen Hypervenom futbol ayakkabıları futbolcuların maksimum performansa ulaşmaları için özel olarak tasarlanıyor. 

Gol Krallarının Tercihi Nike Hypervenom

Hypervenom futbol ayakkabıları, dokulu ayak tarağı tasarımı sayesinde sporcunun top kontrolünü en yük seviyeye çıkarıyor. Böylece golcüler için büyük önem taşıyan top kontrolü yeteneği Nike Hypervenom ile arttırılıyor. Aynı zamanda asimetrik bağcık sistemi de sporcuların top kontrol alanını genişletmesi bakımından büyük önem taşıyor. Nike Hypervenom modellerinin üst kısmında yer alan 3D dokunuşlu Nike Skin ve AllConditions Control teknolojisi en ağır hava koşullarında bile üstün top kontrolü sunuyor. Nike, Hypervenom serisinde top kontrolünün yanı sıra golcülerin en önemli özelliği olan bitirici vuruş özelliği için de özel bir tasarım geliştiriyor. Asimetrik bağcık sistemi top kontrol alanını genişlettiği gibi vuruş alanını da genişleterek sporcuların son vuruşlardaki bitiricilik özelliğini arttırıyor. 3D dokunuşlu Nike Skin teknolojisi futbolcunun topa uyguladığı vuruş kuvvetini arttırmaya yardımcı olarak futbolcunun daha etkili son vuruşlar yapmasını sağlıyor. Aynı zamanda Hypervenom futbol ayakkabılarının vuruş bölgesinde yer alan Hyper Reactive Doku teknolojisi futbolcuların vuruş hızını optimize etmelerine yardımcı oluyor. Dilsiz tasarımı ile fark yaratan Hypervenom futbol ayakkabısı modelleri hem top kontrolünü kolaylaştırıyor hem de daha rahat bir vuruş yapılmasına olanak tanıyor. Yumuşak, ıslak ve çamurlu zeminler için tercih edeceğiniz Hypervenomlar ile kuru çim zeminde tercih edeceğiniz Hypervenom modelleri değişiklik gösteriyor. Bu nedenle doğru zeminde doğru kramponun tercih edilmesi oyun performansının da artması anlamına geliyor. Phantom, Phatal, Phelon ve Phinish gibi farklı modelleri bulunan Hypervenom futbol ayakkabıları tüm hava ve zemin şartları için özel olarak tasarlanıyor. Hypervenom futbol ayakkabıları teknolojik özellikleriyle olduğu kadar tasarımlarıyla ve renkleriyle de futbolseverlerin büyük ilgisini çekiyor. Her zevke ve her karaktere rahatlıkla hitap edebilen NikeHypervenom modelleri arasından kendiniz için en uygun modeli seçmekse size kalıyor. 

Hız ve Çeviklik İçin Nike Hypervenom 

Hız ve çeviklik futbolda her mevki için en önemli özelliklerin başında geliyor. Bu yüzden Nike, üstün teknolojilerle geliştirdiği Hypervenom serisinde futbolcuların hızını ve çevikliğini arttıracak teknolojiler kullanılıyor. Bileği bir çorap gibi saran Dynamic Fit özelliği ayağı daha iyi kavrayarak sporcuların daha çevik hareket etmesini sağlıyor. Krampon ile ayakların daha iyi bütünleşmesini sağlayan bu özellik sporcuların özellikle hızlı koşularda ani dönüşleri mükemmel bir şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyor. Flywire teknolojisi ile üretilen NikeHypervenom modellerinde bulunan flywire kordonlar ayağın orta kısmını sararak ayağın bağcıklarla mükemmel bir şekilde entegre olmasına olanak tanıyor. Yana doğru yapılan dönüşlerde ekstra destek sağlayan bu teknoloji kramponun zemin tutuşunu da arttırıyor. Bunun yanı sıra HyperReactive plaka teknolojisi ile üretilen Hypervenomlar hızlı dönüşlerde ve ani yön değiştirmelerde futbolculara ekstra bir esneklik kazandırıyor. Futbol ayakkabısının topuk kısmında yer alan iç topuk dolgusu ayağı kavrayarak zemine futbolcunun zemine daha iyi tutunmasına yardımcı oluyor.

NikeHypervenomkramponlarının  Flyknit teknolojisiyle üretilen üst kısmı ile NikeZoomAir teknolojisiyle üretilen tabanı ekstra yastıklama sağlayarak futbolcunun daha hızlı hareket etmesini sağlıyor. Hummalı bir ar-ge faaliyetinin sonucu geliştirilen Flyknit teknolojisi sporcuya ekstra bir esneklik kazandırıyor. Kramponların neredeyse bir tüy kadar hafif ve dikişsiz bir üst kısma sahip olmalarını sağlayan Flyknit teknolojisi sayesinde kramponlar ayağını şeklini alarak futbolcuların ekstra performans göstermelerini sağlıyor. Neymar, WayneRooney ve Zlatanİbrahimoviç gibi dünyaca ünlü golcülerin tercihi olan NikeHypervenom modelleri barcin.com'da sizleri bekliyor. Futbolla amatör ya da profesyonel olarak ilgileniyorsanız, performansınızı bir üst noktaya taşımak için NikeHypervenom modellerini Türkiye'nin en sevilen online spor giyim mağazası barcin.com'dan satın alabilirsiniz