Ali Haydar Bulut borç tablosunu belediyeye assın!
Anavatan Partisi Derince eski İlçe Başkanı Erkan Örs, borçlarla ilgili Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’a çağrıda bulundu.
08-11-2018

Erkan Örs’ün yazılı açıklamasının içeriği şöyle: Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle ilerleyen günlerde siyaset kazanı daha da ısınacak ve öncesinde bir hatırlatma yapmak istedim.  Derince Belediye Başkanımız Ali Haydar Bulut bir önceki döneminde Halit Altuntaş’dan görevi devraldıktan sonra belediye binasının duvarına Halit Altuntaş’tan kalan borçların listesini asarak paylaşımda bulunmuştu. 
 
Fakat Ali Haydar Bulut, Aziz Alemdar’dan görevi devraldığında aynı şeyi yapmadı. Neden? Aziz Alemdar’da AKP’li olduğu için mi? Şimdi sade bir vatandaş olarak tekrar hatırlatıyorum; geçtiğimiz günlerde gazete sayfalarına kadar da yansıyan 6 trilyonluk bir kayıp olduğu ve 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra kim seçilirse seçilsin bu borç yükünün altında kalkmanın kolay olmadığı vurgulandı. Ali Haydar Bulut borç tablosunu yine belediye duvarına assında herkes görsün. Şeffaf belediyecilik bunu gerektirir.