İşte AKP’nin yeni İzmit ilçe yönetimi
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, yeni yönetim kurulunu açıkladı.
10-01-2019

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney’in yeni yönetimi belli oldu. AK Parti Genel Merkezi tarafından da onaylandıktan sonra açıklanan listede mevcut yönetimden isimlerin yanı sıra, geçmiş dönemde görev almış deneyimli isimler ile yeni isimlere de yer verildiği görüldü. Başkan Güney, sürecin hızlı geliştiğini, 31 Mart seçimlerine yönelik zaman kaybetmeden yol almaları gerektiğini hatırlatarak yeni yönetim kurulu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:
 
“AK PARTİ BÜYÜK BİR AİLE”
 
“31 Mart mahalli seçimlerine yönelik yoğun bir çalışma süreci içindeyiz. Genel Merkezimiz ile yapılan istişare ve görüşmelerin sonucunda şahsıma tevdi edilen görevin önemi, ehemmiyeti ve sorumluluğu ile vakit kaybetmeden yeni yönetimimizi belirlemek için yoğun bir mesai harcadık. Vaktimiz dar, kaybedecek bir saniyemiz olmadığı bilinciyle görüşmelerimizi aynı süratle tamamladık. AK Parti büyük bir aile. Bu aileye mensup, dinamik, çalışkan ve partisine gönülden bağlı çok sayıda deneyimli arkadaşımız bulunuyor. 
 
“TEŞKİLAT OLARAK ÇOK ŞANSLIYIZ”
 
Bu açıdan teşkilat olarak çok şanslı olduğumuzu baştan belirtmek isterim. Bizler de bu değerli isimler arasından 25 kişiden oluşan yönetimimizi oluşturmaya çabaladık. Ancak 31 Mart sürecinde partimizin bütün değerlerini seçim çalışmasına katarak en az 10 bin kişiyle sahada olmak en büyük gayemizdir. Yeni yönetimimizin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim yönetimimizin ve teşkilatımızın tüm kademelerinin yar ve yardımcısı olsun”
 
İşte AK Parti İzmit’in Yeni Yönetimi
 
Ali Güney, 
Turgay Aydıner
Abdullah Saburlu
Sami Ataman
Ecenur Sevilen
HavzullahYaydemir
Ceyhun Yalçın
Zehra Aynacı
Ahmet Çelik
İsmail Özdemir
Ali Galip Göktürk
Bülent Durmuş
Yusuf Çetkin
Mazhar Yıldız
Murat Yılmaz
Yusuf Taşer
Selim Ordu
Ertuğrul Yavuz
Hayrettin Arıcan
Hicran Uzun
Önder Karakaş
Yusuf Yıldız
Murat Ergelen
Emre Keklik
Hasan Demir