Başkan Yıldırım çok agresif oldu, çok hırçınlaştı!
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Demokrat Parti kökenli bir ailenin oğludur. Nitekim Başkan seçildiği ilk dönemde DYP’den aday olmuştu. Sonrasında AKP’ye geçen İsmail Yıldırım’ın son yıllardaki hırçın ve agresif tavırları şaşkınlıkla karşılanıyor.
10-05-2019

İsmail Yıldırım göreve geldiğinde beyefendi yapısı ile sevilen ve saygı duyulan bir isimdi. Fakat yıllar önce kendisinin seçim kazanması için gece gündüz çalışanların bile kalbini kırdı.
 
Ve son toplantıda İsmail Yıldırım’ın kendisinden yaşça büyük CHP’li Meclis üyesi Orhan Demirer’e bağırıp çağırması da çok yadırgandı.
 
Orhan Demirer’in, Ekrem İmamoğlu ile ilgili YSK tarafından alınan hukuk dışı kararla ilgili iki laf etmesine bile tahammül edemeyen Yıldırım’ın demokrat kimliğinden eser kalmamış. 
 
Görünen o ki İsmail Yıldırım’ı, hot zot siyaset yapmayı alışkanlık haline getiren AKP’nin Genel Merkez yöneticilerinin tavırları olumsuz etkiliyor. 
 
Kendisine AKP’nin üst düzey yöneticilerinin konuşmalarını dinlememesini öneriyoruz.  Belki bu sayede sakinleşecek ve eski kimliğine geri dönerek yeniden sevecen biri haline gelecektir. Bizden söylemesi.