Misar Betopan Çarşı Yapı da
Farklı projeleriyle dikkat çeken bir firma olan Misar Yapı Tepe Betopan, inşaat malzemesi alanında faaliyet gösteren işyerlerinin buluştuğu bir nokta olan İzmit'in popüler sitesi Çarşı Yapı'daki yerini aldı. İşte ayrıntılar..
24-09-2011

Karamürsel'deki Park Yaşam Vadisi Konakları başta olmak üzere İlimizde pek çok önemli projeye imza atan Misar Yapı, Tepe Betopan Kocaeli Ana Bayisi, İzmit Çarşı Yapı'da yerini aldı. Kocaeli'de dış kaplama alanında faaliyet gösteren tek firma unvanına sahip olan Misar Yapı Tepe Betopan'ın Çarşı Yapı İnşaat Malzemecileri Sitesi içi B-2 Blok'taki faaliyet merkezi törenle hizmete açıldı.

BAŞKAN ORTAKLARI TEBRİK ETTİ

Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve AKP Karamürsel eski İlçe Başkanı Zekai İren'de katılanlar arasındaydı. Başkan Doğan, Misar Yapı Tepe Betopan firmasının ortakları Sinan Eraslan, Murat Sağır, İhsan Altınyuva ve Arda Sönmez' i tebrik etti. "Hayırlı uğurlu olsun" dileklerinde bulundu.

80 YIL GARANTİLİ MALZEME SATIŞI

Toptan parekende bayilik sistemi ile çalışan Misar Yapı Tepe Betopan'a gelenlerin aradıkları ürünleri, Çarşı Yapı'daki geniş Showroom alanında rahatlıkla bulabileceklerinin altı çizildi. Dış yapı kaplama malzemelerinin 80 yıl garantili olarak satıldığı da vurgulandı.